NeoLife

Kaip tapti mūsų šeimos nariu?

KAIP TAPTI NEOLIFE KONSULTANTU?

Neolife konsultantu tapti yra labai paprasta ir  apsimoka.

Visų pirma į tai reikia žiūrėti labai paprastai. Priimti sprendią ir padaryti.

Jeigu jau esate išbandę ir patyrę „NeoLife” produktų naudą, kad būtumėte tikri ar norite tapti „NeoLife“ dalimi be finansinės rizikos ir su minimaliom investicijom, atsakykite sau į šiuos  klausimus:

 1. Ar norėtumėte padvigubinti savo mėnesio pajamas, sukaupti daugiau santaupų ar atiduoti skolas? ?
  2 Ar norėtumėte daugiau skirti laiko savo šeimai bei pomėgiams?
  Ar norėtumėte pakelti savo gyvenimo kokybę visom prasmėm- sustikrinrti santykius su artimaisisi, sutvarkyti sveikatą, finansus ir praturtinti laisvaaikį? Pakeisti savo kasdienybę.

Jums reikia tiesiog prisijungti prie Neolife –užsiregistruoti sumokant 52 eur. Tio pačiu automaštiškai įgyjate prieigą prie Neolife produktų sandėlio ir produktus perkate tiesiai iš gamintojo. Pristato jums į namus. Jokių įsipareigojimų.  Nepatiks, po metų galite registracijsnepratęsti. Jokio praradimo.

Tai viskas. Visa kita vyksta taip, kaip jūs norite. O jei turite klausimų, visada esu atvira atsakyti.

„NeoLife“ pozicionuoja save pasaulyje kaip  startuolių veikla sveikatos srityje. Trumpai tariant, tai lyg technologijų startuolis mitybos srityje. Reikalavimai verslo pradžiai yra minimalūs, kadangi kompanija suteikia visą sėkmingam verslui reikalingą infrastruktūrą, produktus bei atlygio planą. Jums nereikia skolintis šimtų tūkstančių eurų tam, kad pradėti verslą  – šis verslas prieinamas visiems, norintiems turėti savo verslą, kurį galite perduoti ateitiems kartoms. 

Tai ne vien veiksmingi ir laiko išbandyti produktai, tai ne tik rinkodaros planas ar ilgametė nepriekaištingos reputacijos įmonės patirtis. Svarbiausia čia yra žmonės, svarbiausias esate Jūs su savo tokštama gyvenimo vizija. Patyrusi komanda pasiruošusi kartu eiti tiek, kiek reikės – kol pasieksite tikslą arba įgysite pakankamai žinių bei įgūdžių jo siekti savarankiškai.

KODĖL VERTA TAPTI NEOLIFE KONSULTANTU

 

Je nepatinka žodžiai-tapti konsultantu, galima jų nesirinkti. Tiesiog, tada sakom, kodėl verta prisijungti prie Neolife?

10 priežasčių KODĖL?:

 1. Gali pirkti tiesiai iš gamintojo geresne kaina ir dalintis išskirtiniais „NeoLife” produktais. Rekomenduoti, dovanoti, parduoti, dalintis. Pardavinėti nebūti,o žmonės perka, užsinori jų taipogiturėti,nes jie veiksmingi, parduodant produktus kitiems, uždirbi iškarto, nes kainynas yra atskiras klientams. Kainos skiriasi prisijungusiems ir neprisijungusiems. Yra kompanijos paruoštaskainynas.
 2. Gali dalintis geros savijautos galimybe ir šiai veiklai skirant visą ar tik dalį dienos, užsidirbi papildomų pajamų.
 3. „NeoLife” tinklapyje internete gali naudotis prieiga „Prisijungimas konsultantams”. Čia rasi savo užsakymų ataskaitas, informaciją apie premijas, skatinimo programas, konkursus, renginius, produktus, medžiagą asmeniniam tobulėjimui ir e-parduotuvę „NeoLifeShop”, iš kurios gali pirkti produktus su nuolaidomis tiesiogiai iš gamintojo. Gali naudotis išskirtine ir nemokama mokymų platforma ar mobiliąja programėle savo telefone.
 4. Gali remti (registruoti) naujus konsultantus į savo komandą internetu.
 5. Gali prenumeruoti savo asmeninį tinklapį ir internetinę parduotuvę ( pvz.: „NeoLifeSop”).
 6. Gali gauti visus „NeoLife” rinkodaros plano privalumus ir gauti didžiausias premijas.
 7. Gali dalyvauti puikiuose skatinimo programose.
 8. Tavo pasiekimai bus pripažinti, įvertinti, apdovanoti. Produktus gali vartoti ir naudoti nemokamai.
 9. Gali dalyvauti konsultantų mokymuose, produktų ir lyderystės seminaruose bei vebinaruose.
 10. Gali gauti kompanijos siunčiamus naujienlaiškius ir kitus leidinius. Vienas iš jų – “LifeStyle” žurnalas, kuriame pasakojama apie „NeoLife” žmones iš viso pasaulio, produktus ir renginius.

NEOLIFE INVESTICIJA

100% atsiperkamumas. Investavę tik 52 Eur. Sukuriatę didžiulę vertę. Dalindamiesi produktų nauda, savo išgyventomis patirtomis istorijomis, gaunatę gražą-komisinius.  Kompanija jums sumoka už lojalumą. Suteikia mokymus asmeniniam tobulėjimui, sveikos gyvensenos ir teisingos mitybos klausimais. Moka u rekomendacijas ir tokiu būdu įgyjate galimybę ypač aukštos kokybės produktus vartoti dovanai.

Tarptautinės konferencijos. Paskaitos. Bendraminčiai. Kelionės. Plečiamas akiratis. Draugų  palaikymas. Supratimas. Nėra konkurencijos.

Palygindami su darbu eiliniame samdomame darbe arba su verslu-apsimoka labiausiai.

Renkatės jūs. Tačiau jei rūpi išsiaiškinti daugiau ir kyla klausimų-skambunkite, mielai atsakysiu 865794730, Renata

NEOLIFE keičia mąstymą, pasaulio suvokimą ir gyvenimo kokybę.

Jei turi senų įsitikinimų ir juos nori pakeisti keisdamas savo gyvenimą, Neolife kaip tik tau.

NEOLIFE- MANO PARTNERIS. ĮRANKIS VERSLUI VYSTYTI

Neolife turi tris pagrindines produktų linijas:

 • Maistinės medžiagos-pačios aukščiusios kokybės maisto papildai
 • Asmens chigienos prekės –kremai, šampūnai…
 • Namų švaros priemonių linija

 Sukurta gatos pagrįsta mokslo.

Reklaminiai bukletai, skrajutes, bukletai, literatūra, paskaitos, mokymai, seminarai, priejimas prie sandelio su ID kodu, biuras, administracija visada pasiekiam telefonu ar el.paštu. Visokeriopa pagalba gauti pajamoms tiesiai į jūsų sąskaitą.

Sąžiningumas aukščiausia vertybė. Viskas žmogui. Tuo įsitikinau pati per savo 8-erius čia  buvimo metus.