INFORMACIJA PIRKĖJUI

Viskas, Jūs sėkmingam apsipirkimui.

KAIP PIRKTI?

 • Išsirinkite patinkantį produktą ir paspauskite ant jo nuotraukos.
 • Įėję į vidinį puslapį nurodykite norimą kiekį ir dydį (jei reikia).
 • Paspauskite mygtuką pirkti ir produktas atsidurs Jūsų prekių krepšelyje.
 • Tęskite tuos pačius veiksmus su kitais produktais, kol susidėsite visus norimus į prekių krepšelį.
 • Spauskite ant prekių krepšelio ir jam išsiskleidus paspauskite “Pirkti”
 • Suveskite reikiamus duomenis, pasirinkite pristatymo ir mokėjimo būdus, bei spauskite Toliau.
 • Patvirtinkite ir apmokėkite užsakymą.
 • Viskas, Jūs sėkmingai apsipirkote.

ATSISKAITYMAS

Saugiausi ir patogiausi atsiskaitymo būdai Jums.

 1. Kortele „Venipak” kurjeriui pristatymo metu. Šiuo metu dėl pandemijos, kurjeriai  priima atsiskaitymą tik bankine kortele.  
 2. Bankiniu pavedimu, mokėjimo paskirtyje nurodant: Užsakymo Nr.____   e-parduotuvėje teisingamityba.lt
 3. Greitas apmokėjimas internetu: Paysera.lt.
 4. Apmokėjimas banko kortelėmis.
Kyla neaiškumų ar klausimų dėl atsiskaitymo? Rašykite info@teisingamityba.lt ar skambinkite 
+370 65794730 Iškilusius neaiškumus sprendžiame greitai ir efektyviai.

PREKIŲ GRAŽINIMAS

 1. Perkant parduotuvėje teisingamityba.lt, kiekvienam pirkėjui ir jo nupirktai tinkamos kokybės prekei suteikiama 30 dienų grąžinimo garantija nuo prekės gavimo dienos.
 2. Norėdami grąžinti tinkamos kokybės prekę:
 • Reikia būtinai susisiekti el. paštu ar telefonu:
  info@teisingamityba.lt; 865794730

  Iš anksto neperspėjus ir nesuderinus grąžinimo, prekės atgal nepriimamos.

 • Paaiškinti priežastį ir prisegti pirkimo įrodymą.
 • Prekė turi būti nenaudota, su ženklinimo etiketėmis bei originalioje pakuotėje, nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos.
 1. Kiekvienai prekei suteikiama tiekėjo garantija gamybiniam brokui ir kitiems defektams nesusijusiems su normaliu prekės naudojimu ir aplinkos poveikiu. Kiekvienos prekės garantijos laiką galite rasti prekių aprašyme ir ant produkto pakuotės.
 2. Norint grąžinti netinkamos kokybės prekę, atlikite aukščiau išvardintus žingsnius.
 3. Parduotuvė įsipareigoja ne vėliau kaip per 10 dienų nuo vartotojo prašymo gavimo dienos pateikti vartotojui motyvuotą rašytinį atsakymą apie produkto grąžinimą.

PRISTATYMAS

Greitas ir patogus pristatymas (per „Venipak” kurjerius) Jūsų nurodytu adresu ar pasirinktu paštomatu Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją). Pristatymo kaina 3,10 €,

Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) prekės pristatomos nemokamai, jei pirkinių krepšelio suma viršija 31 €.

Norint susimokėti „Venipak” kurjeriui pristatymo metu, tai papildomai Jums kainuos 2 €. Pristatome nuo 1 iki 3 darbo dienų. 

Į Kuršių Neriją pristatymas tik Lietuvos paštu.

„NeoLife” produktų pristatymas į užsienio šalis.Užsakymus į užsienio šalis pristatome Lietuvos paštu per 5-7 d.d. Pristatymo kaina 9 €.

PVM sąskaitos faktūros už įsigytas prekes išsiunčiamos Kliento Paskyroje nurodytu elektroninio pašto adresu.

Gavę prekes, būtinai patikrinkite:

 • Visada tikrinkite, ar pristatytų pakuočių skaičius atitinka važtaraštyje nurodytą pakuočių skaičių. 
 • Patikrinkite ar nepažeista pakuotė.
 • Įsitikinę, kad pakuotė nepažeista, važtaraštyje įrašykite savo vardą, pavardę ir pasirašykite.
 • Jeigu pastebėjote, kad pakuotė pažeista, ją atidarykite ir patikrinkite, ar nepažeistos prekės.
 • Jeigu prekės pažeistos, atsisakykite priimti siuntą, apie tai praneškite el.paštu info@teisingamityba.lt arba telefonu +370654794730 ir važtaraštyje NEpasirašykite.

NEOLIFE ATSILIEPIMAI

„NeoLife“ atsiliepimai tikrų vartotojų, sportininkų ir sportuojančiųjų.

„NeoLife“ vitaminai ir papildai – geriausias maistas sportui, Tomas Bendorai.

„NeoLife“ vitaminai ir papildai sportui – geriausias maistas sportui, todėl juos ir renkuosi, nes, ruošiantis klasikinio kultūrizmo varžyboms, tenka laikytis labai griežtų dietų, o maisto kokybė man yra be galo svarbi: noriu būti energingas, gyvybingas ir stiprus. Pabandęs „NeoLife“ maisto papildus, pajutau jų kokybės naudą, kuri mane visiškai patenkino. Šie vitaminai, papildai ir mano sunkus darbas ruošiantis varžyboms yra rezultatos to, kad laimėjau aukso medalį 2015 m. “Arnold Classic Europe” kultūrizmo varžybose. Taip pat užėmiau 1 – ąją vietą “Robert Burneika Classic” kultūrizmo varžybose. Mano mėgstamiausi „NeoLife“ vitaminai, papildai sportui – “Tre – en – en”,    “Kal – Mag Plus D”,    “Wheat Germ Oil with vitamin E”,    “Omega Salmon Oil Plus”,   “All C”   ir   “Carotenoid Complex”. „NeoLife“ vitaminai ir papildai sportui yra natūralūs, švarūs, efektyvūs ir veiksmingi, todėl rekomenduoju vartoti ir kitiems sportininkams

Nerijaus Tamošiūno (Kauno Pramonės sporto klubo savininkas-treneris) atsiliepimas „NeoLife“ vitaminai ir papildai sportui.

Užsiimu kultūrizmu 2000 metų. Esu išbandęs daug įvairių papildų ir vitaminų. „NeoLife“ konsultantas Rimvydas Bajorinas man parodė, kuo ypatingi ir kuo skiriasi „NeoLife“ vitaminai ir papildai sportui ir nuo kitų papildų sportui. Susidomėjau ir nutariau išbandyti šiuos natūralius papildus sportui. Nedvejodamas įsigijau Tre-en-en,     Formula IV,     Omega 3,     Kalcis Magnis plus vitaminas D. Juos gerdamas iškart akivaizdžiai pasijaučiau energingesnis, žvalesnis ir net stipresnis. Dalyvavau kultūrizmo varžybose, o ruošiantis neįmanoma išgyventi be magnio. Vartojant kalcį magnį plius D nei karto nebuvo sutraukti raumenys. „NeoLife“ vitaminai ir papildai sportui yra efektyvūs ir veiksmingi, juos.vartoju nuo 2014 metų rudenio. Be to, aš esu Pramones sporto klubo savininkas-treneris, bendrauju su įvairiais žmonėmis, kuriems rekomenduoju šiuos produktus, jie pabandę negali patikėt, kad taip puikiai veikia. Visiems rekomenduoju išbandyti „NeoLife“ maisto papildus ir įsitikinti jų veiksmingumu.