APIE MUS

„NeoLife“ kompanija – pasaulinė lyderė sveikatos pramonėje jau nuo 1958-ųjų metų!

Kas yra „NeoLife“?

„NeoLife“ kompanija – pasaulinė lyderė sveikatos pramonėje jau nuo 1958-ųjų metų (ankstesnis pavadinimas – GNLD).Įkurta  Jungtinėse Amerikos Valstijose, šiandien – jau veikianti virš 55 pasaulio rinkų. Lietuvoje oficialiai įregistruota Registrų centre nuo 2006-ųjų metų.

 Neolife kompanija  kuria, gamina ir parduoda kasdienio vartojimo produktus –  maisto papildai ir vitaminai, papildai sportui, mineralai, amino rūgštys, kosmetika: kūno ir veido priežiūros priemones „Nutriance Organic” bei švaros priemonės Golden”, taip pat unikalią svorio metimo programą. Autoriai – grupė mokslininkų, susijungusių į Mokslo patareju taryba (SAB), žinomų savo srities specialistų visame pasaulyje. Juos subūrė Arthur’as Furst’as, toksikologas, onkologas, onkologijos pradininkas, Oksfordo universitete įkūręs vėžio tyrimų laboratoriją, išradęs, taip vadinama, “skystą chemoterapiją per burną”, iš kurio vadovelių žmonės studijuoja mediciną. Prisijungęs prie šios kompanijos realizavo savo seną svajonę – lėtinių ligų prevenciją

„NeoLife”   kompanija – tipiška tinklinio marketingo kompanija, t.y. galutinis vartotojas internetu įsigyja prekes tiesiogiai iš gamintojo, o kurjeriai atveža per dieną-dvi į namus arba nurodytu adresu (tarp kitko Europoje realizuojamos prekes ir gaminamos Europoje). 

Kaip vyksta verslas su „NeoLife“?

Įsigyjama Neolife verslo francižė- tik 51.99 Eur. Kuriamas vartotojų ir verslo partnerių tinklas. Atkreiptinas dėmesys, kad tai vyksta iš savo internetinės parduotuvės/ofiso  įsigyjant prekes asmeniniam vartojimui bei rekomenduojant šią galimybę kitiems. Tai REKOMENDACIJŲ verslas. Pardavinėti produktų nebūtina. Palaipsniui įmanoma susikurti didelę vartotojų grupę ir gauti labai solidžias pajamas. Procesas tęstinis – visi produktai kasdienio vartojimo.  Be finansinės rizikos, be didelių investicijų, be įsipareigojimų, investuojant tik dalį savo laiko. Sukurtas tinklas (t.y. ID numeris) paveldimas, gali būti parduodamas, žodžiu, turi išliekamąją vertę.

Aš „NeoLife“ veiklą vystau nuo 2013 m. spalio mėn.

Man Neolife gyvenimo būdas: kiek noriu, tiek dirbu, kada noriu, tada dirbu, kaip noriu, taip dirbu. Didžiausią džiaugsmą teikia , kada žmogui, mano komandos nariui sekasi-kada jis gyvena kaip nori, veikia kada nori, gauna pajamas  ir džiaugiasi gyvenimu. Kuo daugiau komandoje užauga laimingų ir sėkmingų žmonių, tuo patys tampame laimingesni ir sėkmingesni.

Susisiekite su manimi, nepriklausoma „NeoLife“ konsultante Renata Ložiene ID 57-443296 ; +37065794730 ir jūs tapsite laimingi.